Aktuální teplota: 20.1 °Cwebkamera:snimek

Vyhládlo vám po celodenním lyžování nebo putování po krásách Hostýnska? Zveme vás do útulné restaurace na horské chatě Čerňava s venkovním posezením a přátelskou obsluhou. Každý den od 10.00 do 21.00 vám rádi připravíme chutný oběd, večeři nebo malou svačinku.

Restaurace jak má být

Jste milovníci ostrých jídel, cizokrajných specialit nebo tradiční české kuchyně? Z menu naší restaurace si vybere každý. Denně pro vás připravujeme čerstvé a chutné pokrmy v naší nově zrekonstruované kuchyni vybavené podle norem EU.

Co vám uvaříme

V Restauraci si pochutnáte na tradiční české kuchyni. Pozornosti by neměly ujít speciality dne, které potěší i opravdové gurmány. Nezapomínáme ani na dětské porce. K pití vám nabídneme nealkoholické nápoje, dobrá vína, pivo nebo prvotřídní destiláty.

Firemní akce, svatby, oslavy a hostiny

Uspořádejte firemní akci nebo rodinnou oslavu v hotelové restauraci. Přizpůsobíme se vašim požadavkům, od objednávky jídla přes ubytování pro hosty až po organizaci celé akce. Naše restaurace je vám k dispozici i pro velké hostiny a slavnosti. Kapacita restaurace je 60 míst a venkovní terasy – 40 míst.

Pořádáme

  • Firemní akce, rauty, teambuilding.
  • Oslavy všeho druhu, grilování.
  • Svatební a jiné hostiny.
  • A další společenské akce.

Zaujala vás nabídka naší restaurace? Napište si o podrobnější informace nebo si rovnou přijďte pochutnat na naší vyhlášené kuchyni.